46.99 79.90
Tu ietaupi 32.91 -41 % Pieejams noliktavā
Produkts pieejams
Atlikumā 196

Piegādes iespējas

Piegāde
1-3 darba diena (-as)

Garantija

garantija
2 gadu
Atradi izdevīgāk?
Mēs tev piedāvāsim labāku cenu!
Pieteikties šeit

Sportbay® Challenge līdzsvara dēlis, pateicoties nestabilitātei, padara treniņu daudz izaicinošāku. Dēlis paredzēts, lai pilnveidotu skeitborda, snovborda, veikborda, sērfošanas, hokeja, golfa, jogas, fitnesa un citos treniņos nepieciešamās prasmes. Dēlis ir izgatavots no dabīgā koka un pārklāts ar īpašu neslīdošu virsmu. Rullis ir izgatavots no PVC, ar mīkstu virspusi. Rezultātā tas labi strādā uz dažādām virsmām, piemēram, koka, paklāja, korķa, betona un citām virsmām. 

 

Maksimālā svara slodze 150 kg. Komplektā ietilpst 4 atsevišķi izņemamas tapiņas, kas ir savdabīgs risinājums līdzsvara trenažieru tirgū. Tu vari viegli pievienot vai noņemt tapas, regulējot savu treniņu starp 3 dažādiem līmeņiem. Nodarbības ar Balance Board Sportbay® Challenge ir ne tikai efektīvas, bet arī ļoti jautras. Funkcionāls dizains treniņiem jebkurā vietā. Uzlabo savu līdzsvaru, koordināciju un core stability ar šo atraktīvo līdzsvara dēli. PVC rulli var izmantot arī masāžai. 

 

Priekšrocības: 

- Ļoti izaicinošs un interesants komplekts treniņiem 

- Augstas kvalitātes materiāli  

- Palīdz pilnveidot prasmes skeitbordā, snovbordā, veikbordā, sērfošanā, hokejā, golfā, jogā, fitnesā un citos sporta veidos. 

 

Tehniskais apraksts: 

Izmēri: 73 x 18 x 28 cm 

Svars: ~4,5kg 

Maksimālā slodze: 150 kg

Ražotājs
SPORTBAY

Līdzīgas preces

Menu
TOP