1 / 2
no 20 produktiem

Airēšanas trenažieris tiek izmantots, lai atdarinātu airēšanas kustības ar mērķi absorbēt vai attīstīt airēšanas kustības. Šī ir universālākā airēšanas imitēšanas ierīce, kas efektīvi attīsta izturību un nodrošina augstu fizisko slodzi nodarbības laikā. Airēšanas nodarbības zālē apvieno kardio treniņu ar atlētisko vingrošanu, ietver svarīgākās muskuļu grupas un būtiski palīdz sadedzināt taukus.Kas ir airēšanas trenažieris un kā tas darbojas?
 

Trenažiera nosaukums liek domāt, ka tā lietošana nedaudz atgādinās airēšanu. Jā, šis ir trenažierie-airētājs, un šo trenažieri var droši saukt par vienu no daudzpusīgākajiem, jo tas pierāda savu efektivitāti gan muskuļu masas audzēšanā, izturības palielināšanā, gan tauku dedzināšanā.

 

Airēšanas trenažierim ir sēdeklis, kas nav nofiksēts, bet gan piestiprināts pie viegli slīdošām sliedēm. Šajā gadījumā airi tiek aizstāti ar rokturi, kas piestiprināts pie ķēdes vai virves. Patiesībā, ne visi uzreiz spēj pareizi izpildīt vingrinājumus ar šo trenažieri, kas ir ļoti svarīgi rezultātu sasniegšanai.

 

Uzsākot treniņu, apsēdies ērti uz sēdekļa, pavelc rokturi pret sevi un nospied kājas uz leju - tā tu atgrūdīsities ar šo sēdekli. Pēc spiešanas uz augšu kājas jāizstiepj, mugurai jābūt nedaudz atgāztai. Pēc tam atgriezies sākuma stāvoklī - atlaid rokturi un tas aties atpakaļ, mugura ir saliekta uz priekšu, kājas ir saliektas ceļos. Tādējādi, velkot rokturi pret sevi un spiežot ar kājām, tiek nostrādāti visa ķermeņa muskuļi. Pretestības līmeni var izvēlēties pēc saviem ieskatiem un spējām.


Ir svarīgi pareizi lietot trenažieri ne tikai, lai sasniegtu labākos rezultātus, bet arī, lai izvairītos no traumām.


Airēšanas trenažieri: kādas ir to priekšrocības?


Daudzi trenažieri ir vērsti uz noteiktu muskuļu grupu nostiprināšanu, piemēram, vairāk koncentrējoties uz rokām, kājām, presi, muguru, tomēr ir ļoti daudzpusīgi, tāpēc ar tiem vari trenēt daudz plašāku muskuļu grupu klāstu. Viena no šādām opcijām ir airēšanas trenažieris. Tātad, ko šis funkcionālais trenažieris piedāvā un kādas ir tā priekšrocības?


Daudzi cilvēki domā, ka airēšana noslogo tikai ķermeņa augšdaļu. Tomēr tas ir nepareizs uzskats, jo airējot, strādā viss ķermenis, tāpēc šis trenažieris palīdzēs trenēt kāju muskuļus (četrgalvu, bicepsu), sēžamvietu, muguru, un, protams, roku muskuļus.

 

Šāds trenažieris ievērojami ietaupīs laiku. Jautāsi, kā? Ja tu trenētu kājas, rokas, muguras muskuļus vai citus muskuļus atsevišķi, tas aizņemtu tev vairāk laika, nekā trenējot tos visus vienlaikus.


Nereti cilvēki mēdz izvēlēties starp velotrenažieri un airēšanas trenažieri. Tāpēc, ja arī tu vilcinies, izvērtējot starp šīm divām opcijām, ir svarīgi zināt, ka airēšanas trenažieris salīdzinājumā ar velotrenažieri var palīdzēt sadedzināt pat pāris reizes vairāk kaloriju.


Treniņi ar airēšanas trenažieri pozitīvi ietekmē arī veselību un pašsajūtu - airēšana nāk par labu sirdij, asinsvadu sistēmai, arī plaušām.


Airēšanas treniņi nodarbina daudzas muskuļu grupas, turklāt netiek noslogotas locītavas, kas īpaši svarīgi tiem, kuri cieš no locītavu slimībām vai cilvēkiem ar lieko svaru. Tomēr, ja tev ir locītavu problēmas, pirms intensīvas airēšanas trenažiera lietošanas vispirms konsultējies ar savu ārstu.

 

Kā izvēlēties airēšanas trenažieri?


Izvēloties airēšanas trenažieri, ir vērts izvērtēt vairākus kritērijus, taču viens no stūrakmeņiem ir pretestības sistēmas veids. Ir 4 veidu pretestība sistēmas:

 

Hidrauliskās pretestības sistēma. Tā ir raksturīga vienkāršākiem trenažieriem, kas ir lieliski piemēroti lietošanai mājās, kā arī tiem, kas nevēlas pārmaksāt par nevajadzīgām funkcijām. Kvalitatīvs treniņš un vienkārša aprīkojuma apkope - tas raksturo šāda veida airēšanas trenažieri.


Ūdens pretestības sistēma. Tā ir raksturīga vismodernākajiem airēšanas trenažieru modeļiem, kas, protams, izceļas arī ar augstāku cenu. Trenažieris airētājs ar šāda veida pretestības sistēmu ideāli atkārtos dabiskās airēšanas kustības ūdenī. Ja meklē mājas trenažieru zāles aprīkojumu, ņem vērā, ka šis trenažieris aizņem nedaudz vairāk vietas nekā tās, kurām ir vienkāršāka pretestības sistēma.


Gaisa pretestības sistēma. Pretestība ir atkarīga no trenažiera lietošanas intensitātes – jo aktīvāk strādā, jo lielāka pretestība. Tas ļauj reāli izjust ūdens airēšanas situāciju.


Magnētiskās pretestības sistēma. Var droši teikt, ka šis ir viens no populārākajiem risinājumiem, lietotājiem tas patīk, jo ļauj izvēlēties, kura pretestība ir nepieciešama treniņa laikā. Magnētiskie trenažieri ir funkcionāli, tiem ir lielāks vai mazāks pretestības līmenis, un tos var izvēlēties gan ar  manuālo, gan elektronisko vadību.


Pretestības līmeņu skaits ir tikpat nozīmīgs kritērijs efektīvam un darbspējīgākam treniņam. Jo lielāks pretestības līmenis ir trenažierim, jo ​​labāk tu vari pielāgot vingrinājumu intensitāti savām individuālajām vajadzībām. Tas ērti strādā arī tad, ja trenažieri izmanto vairāki cilvēki.


Izvēloties airēšanas trenažieri, nepieciešams izvērtēt norādīto maksimālo lietotāja svaru. Tas ir saistīts gan ar lietotāja drošību, gan ar ierīces ilgmūžību un spēju pēc iespējas labāk veikt savu funkciju.


Kāds ir pretestības līmeņa regulēšanas mehānisms: manuāls vai elektronisks? Elektroniskais, protams, būs ērtāks tev kā lietotājam.


Ja trenažieris tiks bieži pārvadāts un dislocēts starp telpā,  izvērtē ne tikai izmērus, bet arī tā svaru.


Jauni airēšanas trenažieri mūsu katalogā


Mūsu e-veikalā ir plaša airēšanas trenažieru izvēle. Mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt ikvienam tieši to, kas visvairāk atbilst viņa vajadzībām un finansiālajām iespējām. Izvērtē, cik daudz naudas vari ieguldīt savā jaunajā pirkumā, kā arī kādas funkcijas sagaidi no trenažiera, un tu noteikti atradīsi veiksmīgāko piedāvājumu, kāds mūsu veikalā ir pieejams. Par labāko cenu!

 

Trenažieriem ir dažāds izmērs, tāpēc precīzi izmēri, cik daudz vietas ir tavā rīcībā. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tu pērc trenažieri lietošanai mājās. Mūsu e-veikalā tiek norādīti gan trenažiera standarta izmēri, gan izmēri salocītā veidā uzglabāšanai. Uzglabāšanas izmērs ir svarīgs arī tad, ja ir nepieciešams trenažieri novietot glabāšanai tad, kad tas netiek lietots.


Mūsu piedāvātajiem airēšanas trenažieriem ir atšķirīgs pretestības līmeņu skaits, tāpēc izvēlieties to atbilstoši savām vajadzībām.


Pretestības līmeni var regulēt manuāli vai elektroniski. Mūsu sortimentā atradīsi abu veidu trenažierus, lai vari veikt pareizo izvēli. Tas, protams, nosaka arī trenažiera cenu.

 

Displeju, kas rāda parametrus, ir ļoti ērti lietot, jo tas skaidri parāda dažādus tava treniņa parametrus. Atkarībā no tā modeļa un funkcionalitātes, rādījumi var būt ļoti dažādi, piemēram, treniņa līmenis, sadedzinātās kalorijas, laiks, distance un citi parametri.


Mūsu interneta veikalā tu vari atrast trenažierus ar dažādām pretestības sistēmām, tāpēc izvēlies savām vajadzībām atbilstošāko.


Kāpēc ir vērts iegādāties airēšanas trenažieri Sportovesels.lv interneta veikalā?


Ja tu nolemj iegādāties airēšanas trenažieri, izvēlies un droši pērc to tiešsaistē mūsu e-veikalā! Mēs rūpējamies, lai mūsu sporta preces būtu kvalitatīvas, izturīgas, ilgmūžīgas, kas garantēs tev lielisku lietošanas un sporta pieredzi. Pirkšana e-veikalā ir ērta un ātra, tāpēc tu vai ietaupīt savu dārgo laiku, ko tērētu, dodoties uz fizisku veikalu. Apskati un izvēles preces jebkurā diennakts laikā – tad, kad tev ir ērti, nepielāgojoties veikala darba laikam. Neierobežo savas vajadzības, izbaudi ērtu iepirkšanos un izmanto ātras un laicīgas piegādes priekšrocības.

 

BUJ


Labākie airēšanas trenažieri: kādas ir to tehniskās īpašības?


Lieliska izvēle būs airēšanas trenažieris ar ūdens, gaisa, magnētiskās pretestības sistēmu, kas atbilst lietotāja svaram, tam ērts monitors, ir izgatavots no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem (alumīnijs, nerūsējošais tērauds u.c.), tam ir ergonomiski rokturi un trenažieris atbilst tavām individuālajām vajadzībām.


Mājas airēšanas trenažieri: kādas ir to priekšrocības?


Tā ir lieliska izvēle kāju, sēžamvietas, vēdera, muguras, roku muskuļu trenēšanai, un trenažieris palīdzēs uzturēt skaistas ķermeņa aprises. Trenažieris neaizņem daudz vietas, taču patīkami pārsteidz ar savu funkcionalitāti.


Kā izvēlēties, kuru trenažieri pirkt mājai un kuru profesionālai lietošanai, trenažieru zālei?


Mājai parasti tiek izvēlēti kompaktāki, vienkāršāki un viegli kopjami trenažieri. Sporta klubiem, trenažieru zālēm, kur vienu trenažieri dienā izmanto daudzi apmeklētāji, priekšroka tiek dota ārkārtīgi spēcīgiem, stabiliem trenažieriem ar plašu papildfunkciju diapazonu.


 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP