1 / 2
no 18 produktiem

Eliptiskais trenažieris ir perfekts trenažieris sirds un asinsvadu sistēmas aktivitātes uzlabošanai, un tiek uzskatīts par pašu jaunāko un populārāko sporta inventāra veidu. Tā efektivitātes rādītājus var salīdzināt tikai ar skrejceliņu. Staigāšana pa eliptisko trajektoriju palīdz vingrināt sirds un asinsvadu, elpošanas sistēmu, apvienojot to ar spēka vingrojumiem ķermeņa augšdaļas stiprināšanai. Eliptiskais trenažieris nekaitē ķermeņa locītavām pilnībā. Eliptiskā trenažiera darbība ir vērsta ne tikai uz kājām, sēžamvietu un augšstilba muskuļiem, bet tā dizains ļauj tev trenēt arī krūškurvja, roku un muguras muskuļus. Šī trenažiera darbība izkustina un izvingrina visu ķermeni. Eliptiskā trenažiera monitorā parasti var uzstādīt distanci, nodarbības laiku, optimālo pulsa režīmu.

-44 % Pieejams noliktavā Eliptiskais trenažieris TUNTURI Performance C55
-31 % Pieejams noliktavā Eliptiskais trenažieris TUNTURI Signature C65-F
-30 % Pieejams noliktavā Eliptiskais trenažierisTUNTURI FitCross 50i
-19 % Pieejams noliktavā Eliptiskais trenažieris TUNTURI STAR FIT C100
-39 % Eliptiskais trenažieris GYMSTICK FTR 90
-34 % Elliptiline trenažöör GYMSTICK GX 6.0
-29 % Elliptiline trenažöör GYMSTICK IC 3.0


Vieni par savām fiziskajām aktivitātēm un treniņiem rūpējas nepārtraukti, savukārt citi par savu ķermeni rūpējas tikai iestājoties siltākam laikam, taču neviens neapšauba faktu, ka fiziskā slodze ir nepieciešama ikvienam. Mūsdienās ir tik daudz sporta veidu un trenēšanās metožu, ka ikviens spēs atrast sev patīkamāko un nepieciešamāko. Liela uzmanība tiek pievērsta tādiem trenažieriem, kas palīdz stiprināt ķermeņa muskuļus un locītavas, vienlaikus uzlabojot garastāvokli, veselību un veicinot lielisku pašsajūtu.

 

Ja tu meklē teicamu slēpošanas, trenažieri lietošanai mājās vai trenažieru zālei, eliptiskais trenažieris ir pats pirmais solis uz tavu izvēli. Vismaz vienu šāda veida trenažieri ieraudzīsi katrā trenažieru zālē, un tādu var iegādāties arī lietošanai mājās. Nav pārsteidzoši, ka šī ierīce demonstrē augstu funkcionalitāti un sniedz daudzveidīgas priekšrocības.

 

Tiem, kas meklē kvalitatīvu, izturīgu un funkcionālu elipsveida trenažieri jeb cross-trainer, iesakām ieskatīties mūsu e-veikala piedāvājumā. Mēs esam pārliecināti, ka pat izvēlīgākie pircēji atradīs sev piemērotāko.

 

Kas ir eliptiskais trenažieris un kā to pareizi lietot?

 

Eliptiskais trenažieris ir tāds, ko izmanto, lai staigātu pa apļveida trajektoriju jeb elipsi. Darbības princips ir viegli saprotams, tāpēc ikviens varēs izbaudīt efektīvus treniņus. Tiesa, pirms ķerties klāt treniņam, ir jāiepazīstas ar tā pareizu lietošanu, lai treniņš būtu maksimāli rezultatīvs. Tātad, kas jums jāzina par šādas ierīces pareizu lietošanu?

 

Minot trenažiera pedāļus, tas ir jādara ar pilnu pēdu, nepaceļot papēžus. Pretējā gadījumā tiks vairāk noslogoti ceļgali, bet tu patērēsi mazāk enerģijas. Spiežot papēžus, strādās ne tikai lielie kāju muskuļi, bet arī sēžamvieta. Rokturi nav domāti pasīvai turēšanai, bet gan darbam, tāpēc nodarbini arī rokas. Darbojoties turi muguru taisni.

 

Eliptiskie trenažieri: kādas ir to priekšrocības?
 

Eliptiskais trenažieris neapšaubāmi būs viena no labākajām izvēlēm tiem, kas vēlas notievēt un iegūt slaidāku ķermeni. Mūsdienu trenažieriem ir iebūvēti displeji, kas uzrāda, cik daudz kaloriju tiek sadedzināts treniņa laikā. Tu būsiet pārsteigts, cik efektīvi tie deg ar šo kardio trenažieri!

Eliptiskie trenažieri ir populāri to cilvēku vidū, kuri vēlas trenēt ne tikai kājas vai rokas, bet arī vēdera presi un pārēkos ķermeņa muskuļus. Izmantojot šo trenažieri, tiek nodarbināts viss ķermenis, tāpēc tas ir efektīvs veids, kā trenēt un stiprināt muskuļus, iegūt tvirtu ķermeni un slaidu siluetu. Lai arī vizuāli šķiet, ka strādā tikai rokas un kājas, trenējoties uz šī renažiera, tiek efektīvi stiprināti arī vēdera muskuļi un mugura, kas veido pareizu stāju. Šāds treniņš var būt lielisks līdzeklis muguras sāpju mazināšanai.

 

Eliptiskais trenažieris noderēs arī vispārējai pašsajūtas un veselības uzlabošanai. Kardio treniņi ar šo trenažieri pozitīvi ietekmē sirds darbu, asinsrites sistēmu, plaušu darbspējas. Šāds treniņš palīdz palielināt izturību. Lieliski ir tas, ka eliptisko trenažieri var izmantot pat tie, kuriem ir locītavu problēmas (kas nereti sašaurina fizisko aktivitāšu diapazonu). Treniņu laikā locītavas netiek pakļautas lielai slodzei.

 

Eliptiskie trenažieri noderēs arī tiem, kam patīk veikt vairākas aktivitātes vienlaicīgi un tādējādi ietaupīt savu dārgo laiku. Minoties uz trenažiera, tu vienlaicīgi vari lasīt, mācīties, skatīties savu iecienītāko filmu vai piedalīties videokonferencē, vai veikt daudzas citas darbības, kurām nepieciešama uzmanība un koncentrēšanās, nevis fiziskās darbības.

 

Kā izvēlēties eliptisko trenažieri?

 

Izvēloties elipsveida trenažieri, rodas daudz jautājumu, tostaro, kā izvēlēties atbilstošāko savām vajadzībām un kādām īpašībām pievērst uzmanību. Lai sniegtu iegūtu informāciju un atvieglotu trenažiera izvēli, piedāvājam galvenos aspektus, kas būtu jāzina, izvēloties eliptisko trenažieri.

 

Pievērs uzmanību spararata masai - tas ir viens no svarīgākajiem atlases kritērijiem. Kāpēc tas ir svarīgi? Jo šis aspekts ir tieši saistīts ar lietotāja komfortu, pedāļa plastiskumu, trenažiera darbību un tā izturību. Tev jāzina, ka, jo lielāka ir spararata masa, jo lielāks ir paātrinājums, tāpēc pārdomā, kas tev ir svarīgāks un ērtāks. Ja eliptiskais trenažieris ir iegādāts diezgan biežai lietošanai mājās, var pietikt ar 11-20 kg smagu spararatu. Ja trenažieri izmantosi tikai reizēm, visticamāk, ka spararats, kas sver līdz 10 kg, attaisnos tavas cerības. Ja eliptiskais trenažieris ir nepieciešams trenažieru zālei, profesionālai, ļoti biežai lietošanai, vērts pievērst uzmanību trenažierim ar spararatu, kas sver vairāk par 20 kilogramiem.
 

Vēl viens svarīgs kritērijs ir slodzes līmenis. Pēdējais aspekts ir tieši saistīts ar lietotāja spēju izvēlēties dažādas intensitātes programmas. Protams, jo lielāks ir ierīces slodzes līmenis, jo vairāk dažādu treniņu programmu vari izvēlēties. Šajā gadījumā atkal svarīga ir lietošanas specifika: ja trenažieri izmantosi vaļaspriekam, nevis katru dienu, iespējams, nav vērts investēt trenažierī ar daudziem slodzes līmeņiem, bet, ja nodarbojies ar sportu ikdienā un profesionāli, tad lielākas izvēles iespējas nākotnē tev atmaksāsies.

 

Izvēloties eliptisko trenažieri lietošanai mājās, noteikti jāņem vērā arī tā izmērus - tas nav mazākais no trenažieriem, tāpēc precīzi jāizmēra tam paredzēto vietu, atstājot vietu ērtai kustībai. Ja trenažieris stāvēs viesistabā vai citā redzamā vietā, ir lietderīgi vairāk uzmanības pievērst trenažiera dizainam. Ja jaunais pirkums paredzēts sporta klubam, platība, visticamāk, nebūs īpaši ierobežota, tāpēc izmēru kritērijs vairs nav tik būtisks.

 

Izvēloties jebkuru trenažieri, jāņem vērā arī ieteicamais maksimālais lietotāja svars. Ja trenažieri izmantos vairāk nekā viena persona, vadieties pēc personas ar lielāko svaru. Kāpēc tas ir svarīgi? Slodžu ignorēšana var novest  ne tikai pie nekvalitatīva treniņa, bet arī ietekmēt drošību, palielinot risku, ka ierīce zaudēs stabilitāti un salūzīs.

 

Ja tu nevari iedomāties savu dzīvi bez tehnoloģijām, tev noteikti patiks fitnesa trenažieris, ko var savienot ar viedierīcēm, tāpēc pievērs uzmanību arī šim aspektam.
 

Eliptiskie trenažieri mūsu e-veikalā
 

Pie mums atradīsi eliptiskos trenažierus tikai no uzticamiem un atzītiem ražotājiem: TUNTURI un GYMSTICK. Ierīces kvalitāte un lietotāja komforts lielā mērā ir atkarīgs no ražotāja, tāpēc ir vērts dot priekšroku pazīstajiem un uzticamiem zīmoliem.
 

Eliptiskie trenažieri atšķiras arī ar maksimālo svaru, kam tie paredzēti. Mūsu piedāvājumā var atrast eliptiskos trenažierus ar 120, 130, 150, 180 kg vai citu maksimālo svaru.

Kā jau minējām, izvēloties šāda veida trenažierus, ļoti svarīgs ir spararata svars. Mūsu katalogā ir trenažieri ar 9, 16, 18, 28, 32 kg vai cita svara spararatiem. Nav šaubu, ka tu varēsi atrast sev piemērotāko.

 

Piedāvātie trenažieri pieejami plašā cenu diapazonā, tāpēc, ja vēlies ekonomisku risinājumu, atradīsi ļoti labas iespējas pat līdz 500 eiro. Tie, kas var ieguldīt nedaudz vairāk, iegūs savā īpašumā mūsdienīgu un funkcionālu fitnesa aprīkojumu par izdevīgu cenu diapazonā no 500-1000 eiro. Eliptiskie trenažieri, kas maksā 1000-2000 eiro, ir ideāli piemēroti biežiem treniņiem un sportistiem ar specifiskām prasībām. Mēs piedāvājam arī trenažierus ar ārkārtīgi augstu funkcionalitāti, kvalitāti un profesionalitāti, kuru cenas pārsniedz 3000 eiro.

 

Kāpēc ir vērts iegādāties eliptisko trenažieri Sportovesels.lv interneta veikalā?
 

Ja esi izvēlējies savu eliptisko trenažieri mūsu e-veikalā, savus jautājumus vari uzdot tiešsaistes konsultantam pa tiešo mājaslapā. Mūsdienās ir ļoti ērti iepirkties internetā, jo tas ietaupa laiku, un pirkuma process ir pilnībā atkarīgs no tevis, turklāt tev nebūs jāuztraucas par smagā trenažiera piegādi.

Iepirkšanās mūsu interneta veikalā ir ērta, droša un operatīva. Visi pārdošanā esošie jaunie trenažieri ir kvalitatīvi, izturīgi un garantē lielisku trenēšanās pieredzi. Atlases procesu tev atvieglos preču filtrēšanas sistēma mājas lapas kreisajā pusē, tāpēc izvēlies, kuri kritēriji tev ir aktuāli un veic meklēšanu daudz ātrāk.

 

Visām precēm ir pieejami plaši apraksti ar tehnisko detalizāciju un precīzu cenu, kur tiek uzskatāmi norādītas arī atlaides konkrētai precei. Mēs savukārt parūpēsimies, lai prece bez liekas aizkavēšanās nonāk jūsu norādītajā adresē. 
 

BUJ
 

Labākie eliptiskie trenažieri: kādas ir to tehniskās īpašības?
 

Labākais trenažieris katram lietotājam būs atšķirīgs, jo tas būs atkarīgs no individuālajām vajadzībām un treniņu īpatnībām. Svarīgi, lai spararata svars atbilstu tavam sagatavotības līmenim: ja trenējies reti, tad izvēlies vieglāku spararatu, savukārt, ja nodarbojies ar sportu profesionāli, vislabāk derēs trenažieris ar smagāku spararatu. Tāpat ļoti svarīgi, lai eliptiskais trenažieris atbilstu lietotāju svaram, kā arī lai tas būtu ergonomisks un sniegtu plašas iespējas ērtiem treniņiem. Ja nodarbojies ar sportu bieži, tad labākā izvēle būs trenažieris ar daudziem pretestības līmeņiem un treniņu programmām, jo ​​tas neierobežos tavas vajadzības un nodrošinās ārkārtīgi plašu treniņu diapazonu.

 

Eliptiskie trenažieri lietošanai mājās: kādas ir to priekšrocības?

 

Eliptiskais trenažieris ir viena no populārākajiem fitnesa piederumiem lietošanai mājās. Šī ir lieliska iespēja uzlabot ķermeņa aprises un parūpēties par savu veselību. Nodarbība ar šo trenažieri palīdzēs ātri sadedzināt kalorijas, sadedzināt taukus un, protams, zaudēt svaru. Treniņos tiek iesaistīti visa ķermeņa muskuļi, tāpēc tas ir labs risinājums vairāku dažādu trenažieru vietā. Ne tikai tas, ka kardio treniņi ar šāda veida trenažieriem būs ļoti noderīgi, lai stiptinātu asinsvadus, trenētu elpošanas sistēmu un uzlabotu sirds darbību.

 

Kā izvēlēties, kuru pirkt mājai un kuru profesionālai lietošanai, trenažieru zālei?


Pirmā lieta, kas jāņem vērā, izvēloties eliptisko trenažieri lietošanai mājās, ir tā izmēri – novērtē, kāda izmēra ierīce iederēsies ieplānotajā vietā. Atkarībā no treniņu paradumiem vērts apsvērt, cik pretestības līmeņu ir trenažierim, cik programmu tam ir un kāds ir spararata svars. Profesionālai lietošanai vai trenažieru zālei izvēlies trenažieri ar pēc iespējas smagāku spararatu un vairākiem pretestības līmeņiem un programmām, kas pielāgotas maksimāli lielākam lietotāja maksimālajam svaram.


 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP