no 0 produktiem

Viss, kas tev nepieciešams sportošanai un aktīvam dzīvesveidam. Daudzveidīgi trenažieri un kvalitatīvs sporta zāles aprīkojums. Sporta preču zīmoli, kas neliks tev vilties - iepazīsties ar ugstas kvalitātes vācu TUNTURI un GYMSTICK velo un eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un citiem jaudīgiem trenažieriem. Nepārspējamie SPORTBAY, STRONGMAN spēka soli un inventārs taviem pauerliftinga vai krosfita treniņiem, kā arī plaša dažāda svara un kategoriju hanteļu, svaru un stieņu izvēle.

Viens trenažieris - simts vingrojumi

-33 % Pieejams noliktavā Vingrošanas ritenis TUNTURI
11.99 17.99
-32 % Pieejams noliktavā Funkcionālais trenažieris Sportbay® Original
-23 % Pieejams noliktavā Fitnesa slidas - diski Tiguar®
9.99 12.99
Vispiemērotākais skrejceliņš tieši Tev

-41 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Performance T60
999.99 1,699.00
-36 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI PERFORMANCE T50
999.99 1,569.00
-31 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Cardio Fit T10
369.99 539.00
-22 % Skrejceliņš TUNTURI Competence T40
799.99 1,029.00
Nostiprini 90% no ķermeņa muskuļiem

-44 % Pieejams noliktavā Eliptiskais trenažieris TUNTURI Performance C55
Plašs velotrenažieru klāsts

-36 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI MiniBike Basic
Spēka soli par vislabāko cenu

-53 % Svaru stieņa sols TUNTURI WB40
169.99 369.00


Fitnesa un kardio trenažieri perfektam treniņam

Sports ir svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa, jo īpaši svarīgi ir uzturēt veselīgu ķermeni ik dienas. Ja tu spēj uzturēt sevi labā formā, tev ir vairāk enerģijas ikdienā, tu kļūsti mazāk uzņēmīgāks pret slimībām un vienkārši jūties krietni labāk. Tu vari sasniegt savus fitnesa mērķus gan mājās, gan kādā no daudzajām sporta zālēm, kur ir pieejami multifunkcionālie spēka trenažieri, kardio trenažieri. Sportovesels.lv veikalā tu vari atrast piemērotāko aprīkojumu saviem treniņiem brīvsolī, un šeit ir atrodams profesionāls sporta zāles aprīkojums tavam biznesam. 

Spēka treniņš kā vispārējās fiziskās sagatavotības pamats

Spēka vai izturības treniņš, kas plašāk pazīstams arī kā kardio treniņš, stiprina tavu sirds un asinsvadu sistēmu, uzlabo asinsriti, bagātinot organisma šūnas ar skābekli. Sportovesels.lv katalogā ir dažāds aprīkojums izturības un spēka treniņiem, piemēram, kardio trenažieri, ergometri, skrejceliņi un velotrenažieri. Trenažieru dažādība, kā arī cenu diapazons (mums ir gan dārgi, gan lēti trenažieri) dod iespēju piemeklēt trenažieri gan dažādām muskuļu grupām, gan atbilstoši sporta veidam. Profesionālie trenažieri ir ideāli piemēroti intensīvai lietošanai trenažieru zālēs - tavs sporta klubs iegūs daudz uzticīgu klientu, kuri labprāt izmantos kvalitatīvus un uzticamus trenažierus. Gados vecākiem cilvēkiem vai cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām ir piemēroti trenažieri, uz kuriem var trenēties sēžot.

Trenējot ne vien muskuļus un locītavas

Klasiskie spēka trenažieri, kurus visbiežāk var sastapt treniņu studijās, veido lielāko grupu visu trenažieru piedāvājumā. Šiem trenažieriem tiek nepārtraukti radītas jaunas versijas, lai arī nepieredzējušiem lietotājiem būtu pieejama saudzīga, mērķtiecīga treniņu programma. 
Regulāri spēka treniņi var uzlabot stāju un mazināt slodzi uz muguru un locītavām. Savukārt elastības un izturības treniņi palīdz saglabāt mobilitāti, izstiepjot un stiprinot muskuļus, fasciju un locītavas. Šeit, piemēram, ieteicams izmantot fasciju ruļļus.

Koordinācijas treniņā galvenā uzmanība tiek pievērsta ne vien muskuļu, bet arī muskuļu grupu un nervu sistēmas mijiedarbībai. Treniņš uzlabo un vienkāršo kustību secības, tiek trenēts līdzsvars un izturība.

Atrodi savam treniņam piemērotāko fitnesa aprīkojumu

Mūsu internetveikala dažādās kategorijās tu atradīsi fitnesa aprīkojumu no dažādiem zīmolu ražotājiem, kas ļauj aptvert visus fitnesa treniņa aspektus: no izturības treniņiem līdz spēka treniņiem, trenažierus svarcelšanai vai tavam mīļākajam sporta veida atbalstam. Tava sporta zāle iegūs svaigu elpu ar jauniem un efektīviem trenažieriem, multifunkcionālu treniņu aprīkojumu tavu klientu labsajūtai un patīkamākai sportošanai.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP