1 / 5
no 55 produktiem

Velotrenažieri imitē velo braukšanu mājas apstākļos. Treniņi ar velotrenažieri labvēlīgi ietekmē kāju un vēdera muskuļus, stiprina sirds un asinsvadu sistēmu, kā arī veicina izturību. Velobraukšana neatstāj negatīvu ietekmi uz tavām ceļa locītavām un gūžas locītavām. Elektroniskais displejs uzrāda ātrumu, sadedzināto kaloriju skaitu, pulsu un citus parametrus. Izvēlies sev piemēroto velo trenažieri, izmantojot detalizēto produktu filtru lapas augšpusē.

-47 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI Dualbike Trainer
-44 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris ergometrs TUNTURI COMPETENCE F40
-37 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI MiniBike Fold Easy
-36 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI MiniBike Basic
-33 % Pieejams noliktavā Ergometrisks velotrenažieris TUNTURI Performance E60
-29 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI CardioFit B20
-27 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris GYMSTICK Mini Bike 2.0
-24 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI Cardio Fit M30
-24 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI Cardio Fit M35 Magnetic
-23 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI CardioFit B25
-19 % Pieejams noliktavā Velotrenažieris TUNTURI Cardio Fit M50


Vai velotrenažieris ir noderīgs sporta aprīkojums?

 

Siltajā gada laikā arvien vairāk cilvēku var redzēt braucam ar divriteņiem. Dažiem šis izvēlētais treniņa veids palīdz sasniegt izvēlētos rezultātus, bet citiem dažādot kopā ar draugiem pavadīto laiku. Riteņbraukšana ir patiešām lielisks kardio treniņš, un, sekojot līdzi laikam un distancei, tu vari sasniegt izcilus rezultātus. Slikts laiks ārā dažkārt var radīt diskomfortu tiem, kam patīk braukt ar riteni, tāpēc velotrenažieris var būt lieliska alternatīva šim sporta veidam. Velo trenažieris ir sporta inventārs, kas piemērots lietošanai ikvienam ģimenes loceklim, un, ja mājās atradīsi brīvu stūrīti, varēsi nodrošināt papildu fiziskās aktivitātes ikvienam. Velo trenažieri ir atrodami, iespējams, katrā trenažieru zālē. Iemīlēties šajā sporta inventārā ir patiešām viegli – galu galā bērnībā velosipēdi tika lietoti bez pārtraukuma, nobraucot nevis dažus, bet pat desmitiem kilometru. Ironiski, ka bērnībā braukšana ar divriteni bija prieka pēc, pat nezinot šīs fiziskās aktivitātes priekšrocības. Velotrenažieris veselībai dod neatkārtojamas priekšrocības un tas ir viegli un ērti pielāgojams ikviena vajadzībām.

 

Tagad ikvienam ir zināmas riteņbraukšanas priekšrocības. Riteņbraukšanas laikā kāju vingrinājjumi tiek izpildīti ar ar papildu slodzi divreiz ilgākā laikā. Apļveida kustību jeb velosipēda trenažieris ir īpaši piemērots svara zaudēšanai - tas ir izcils kardio slodzes treniņam. Īpaši aktuāli izkustēties un fiziski nodarbināt savu ķermeni ir tiem, kas ikdienā bieži sēž pie datora. Tomēr, lai sasniegtu jebkādus rezultātus no treniņiem, ieteicams nepārspīlēt, jo pārāk liela fiziskā slodze var kaitēt tavai veselībai, tāpēc ieteicams apbruņoties ar pacietību un rezultātus mērīt ilgtermiņs. Ja tev nav locītavu problēmu, šis sporta veids var pozitīvi ietekmēt tavu personīgo veselību un fizisko sagatavotību. Izvērtējot savas personīgās spējas, aicinām izvēlēties profesionālu velotrenažieri par izdevīgu cenu. Mūsu veikalā piedāvāto akciju ietvaros tev ir iespēja iegādāties profesionālas precas par zemākām cenām, un šeit noteikti atradīsies kvalitatīvi un vienlaikus arī lēti velotrenažieri.
 

Kādus velo trenažierus var atrast mūsu veikalā?
 

Riteņbraukšanu imitējošo trenažieru izvēle mūsu veikalā patiesi ir diezgan liela. Šos trenažierus var iedalīt pēc spararata svara. No šīs velotrenažiera detaļas ir atkarīga trenažiera kvalitāte un izvēlētā treniņa intensitāte. Mūsu veikalā atrodamo trenažieru spararata minimālais svars ir 3 kg, maksimālais 20 kg. Attiecīgi treniņu inventāra cena mainās atkarībā no spararata svara. Ja plāno velotrenažieri izmantot ikdienā veselību veicinošām fiziskām aktivitātēm, tad trenažieris ar vieglāko spararata svarubūs vairāk piemērots. Trenažieri ar lielāku vai pat maksimālo spararata svaru būs piemēroti produktīviem treniņiem ar lielu kaloriju patēriņu. Citiem vārdiem sakot, lai apmierinātu lielākas ekspektācijas, ir vērts iegādāties klasi augstāku velotrenažieri, cena tādā gadījumā noteiks tā sniegtās iespējas.

 

Piedāvājam trīs dažādu ražotāju velo trenažierus - ASSAULT, TUNTURI un NPG.

 

Velotrenažieru veidi atšķiras arī bremžu ziņā. Mūsu e-veikalā ir pieejami trenažieri, kuros iestrādātas indukcijas, magnētiskās, manuālās vai kluču bremzes. Velotrenažieri jeb spinbike ar manuālo pretestības sistēmu automātiski būs piemērotāki zemākas intensitātes treniņiem. Šāda veida stacionārais velosipēds neradīs lielu slodzi kāju muskuļiem, tāpēc tas ir piemērots iesācējiem. Praktiskāki ir velotrenažieri ar magnētiskajām bremzēm. Tie darbojas daudz klusāk nekā manuālās pretestības trenažieri, tāpēc, lietojot šo sporta aprīkojumu, tu netraucēsi citiem strādāt vai darboties blakus. Šiem velotrenažieriem ir arī mazāka nodiluma pakāpe, un, minot pedāļus, pretestību var viegli palielināt vai samazināt vairākos līmeņos. Velotrenažieri ar indukcijas bremzēm ir visnovatoriskākie un modernākie. Tāpat kā trenažieri ar magnētiskajām bremzēm, arī tie nerada lielu troksni, taču tiem ir vēl zemāks nodiluma līmenis, tāpēc pat visintensīvāko treniņu laikā vari būt drošs, ka šis velotrenažieris efektīvi strādās daudzus gadus. Tas ir tāpēc, ka induktīvie trenažieri pielāgo pretestību, ļaujot jaudai plūst caur magnētiem. Paši elektromagnētiskās pretestības magnēti nekustas, tāpēc tie tik ātri nenolietojas.

 

Papildu velotrenažiera fukcijas 

 

Lielākajai daļai mūsu veikalā nopērkamo velotrenažieru ir papildu funkcijas, kas lietotājam ievērojami atvieglo treniņus. Vissvarīgākais treniņa laikā ir saglabāt ķermeņa šķidruma līdzsvaru, tāpēc ūdenim jābūt pieejamam visa treniņa garumā. Mūsu piedāvātajiem velotrenažieriem ir iebūvēts dzērienu turētājs, kas šeikeri vai ūdens pudeli noturēs viegli aizsniedzamā pozīcijā, kad vien tu vēlēsies atsvaidzināties. Tā ir veiksmīga treniņa neatņemama sastāvdaļa! Šajā sporta ierīcē iebūvētajam LCD monitoram ir gandrīz visi svarīgākie parametri – sportojot varēs redzēt nobraukto distanci, treniņa laiku, sadedzinātās kalorijas un pulsu. Pulsa uzraudzība ir ļoti svarīga treniņa sastāvdaļa, kas palīdzēs noteikt, vai sportojot nav nodarīts kaitējums veselībai. Bieži vien ir nepieciešamas papildu funkcijas, kas pieejamas mobilajā tālrunī vai planšetdatorā. Šīs ierīces sportistiem var būt nepieciešamas pat ar sportu nesaistītiem mērķiem – dažkārt gaidot kādu svarīgu zvanu, svarīgi, lai mobilais telefons būtu tavā redzeslokā. Tāpat, lai tav treniņš būtu pēc iespējas produktīvāksun patīkamāks, vari klausīties mūziku vai vienkārši sekot līdzi treniņa rezultātiem telefona lietotnē. Šādi mazi, bet patīkami sīkumi ir paredzēti visos mūsu velotrenažieros, lai tavas sporta nodarbības būtu tīkamas.

 

Velotrenažieri ir diezgan smags sporta inventārs, kas jāņem vērā, transportējot tos uz izvēlēto vietu. Lai to izdarītu ātrāk un ērtāk bez sarežģījumiem, mēs piedāvājam trenažiera piegādes pakalpojumu. Ja uzskati, ka šī trenažiera salikšana var radīt tev papildu rūpēs, vari izmantot arī šī sporta inventāra uzstādīšanas pakalpojumu. Abi šie pakalpojumi mūsu e-veikalā ir pieejami par papildu samaksu, tāpēc lūdzam izvērtēt nepieciešamību pēc tiem.

 

Kāpēc atsauksmes ir svarīgas?

 

Tie, kas nezina, vai izvēlētais velotrenažieris ir kvalitatīvs un attaisno visas savas funkcijas, var doties uz atsauksmju sadaļu, kur mūsu pircēji dalās savā pieredzē. Arī tu vari dalīties pieredzē - tas palīdzēs citiem mūsu pircējiem izlemt, vai izvēlētā prece viņiem būs atbilstoša. Atsauksmju sadaļa mums ir svarīga arī tāpēc, lai tu varētu novērtēt konsultanta darbu, ar kuru tu saskāries iegādes, piegādes vai uzstādīšanas jautājumos. Tas ne tikai palīdzēs mums pilnveidoties, bet arī ļaus citiem veikala klientiem izlemt, vai piedāvātie pakalpojumi viņiem būs nepieciešami.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP