1 / 2
no 21 produktiem

Stepa soli un steperi efektīvi sadedzina kalorijas un aktīvi strādā ar problemātiskām zonām – sēžamvietas un iegurņa muskulatūru. Steperis-trenažieris ir atzīts par labāko aerobikas trenažieri, kas neprasa papildu aprīkojumu. Mini Steppers - mazi un ļoti ātri trenažieri, kurus izmanto īsākiem un vieglākiem treniņiem. Labākiem steperu modeļiem ir iestrādāti datori (rāda treniņa laiku, soļu skaitu) un papildu rokturi - espanderi.

-48 % Pieejams noliktavā Aerobikas stepa sols MEDIUM
19.99 39.00
-41 % Pieejams noliktavā Aerobikas stepa sols BASIC
16.99 29.00
Pieejams noliktavā Regulējams stepa sols REEBOK
-47 % Profesionāls stepa sols TUNTURI
79.99 152.99
-43 % Aerobikas stepa sols TUNTURI Compact
-42 % Stepa sols GYMSTICK Step Board
28.79 49.90
-39 % Aerobikas sols VIVID Step Board
29.99 49.90
-27 % Stepa sols GYMSTICK Pro Step
98.00 135.00
-27 % Stepa sols GYMSTICK Pro Step Stepper
-14 % Stepa platforma TIGUAR® 2gab
29.99 34.99
-13 % Profesionāls stepa sols TIGUAR®
-13 % Profesionāls stepa sols TIGUAR®


Steperis un stepa sols ir efektīvs treniņu aprīkojums vingrošanai mājās
 

Bieži vien, no rīta pamostoties, mēs nejūtamies tik enerģijas pilni, tāpēc bieži vien zūd gan motivācija, gan apņēmība paveikt visu ieplānoto. Slikts garastāvoklis un nogurums apgrūtina darba pienākumu izpildi vai rosīšanos pa māju. Rūpes par savu veselību un fizisko sagatavotību ne vien palīdz izskatīties labāk un izjust pašpārliecinātību, bet arī nodrošina labu pašsajūtu. Jēdzienu “veselība” ikviens cilvēks saprot individuāli – galu galā nav nevienas veselīga dzīvesveida receptes, kas būtu atbilstošs katram organismam un ikdienas rutīnai. 
 

Sporta un fiziskās veselības speciālisti visi kā viens piekrīt, ka veselīga dzīvesveida lielāko daļu veido pilnvērtīgs uzturs, taču tikpat svarīga ir arī kustība. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā mēs daudz laika pavadām nekustīgā stāvoklī, strādājot pie datora vai telefona. Sēdēšana darbā, mācību iestādē vai atpūtas laikā ar telefonu rokās ierobežo mūsu kustību iespējas. Lai mazinātu šo kaitējumu ķermenim, var sākt ar visvienkāršākajām darbībām – rīta vingrošanu pamostoties vai raitu pastaigu ārā. Tiem, kas vēlas enerģiskāku fizisko aktivitāti mājās, piedāvājam papildu treniņu aprīkojumu, kas automātiski palīdzēs palielināt fizisko slodzi un sasniegt augstākus mērķus. Nenoliedzami, ir svarīgi treniņa laikā uzturēt nemainīgi augstu slodzi dažādām muskuļu grupām. Ja ienāci mūsu interneta veikalā, meklējot aprīkojumu problēmzonu - sēžamvietas un iegurņa zonas muskuļu grupas treniņiem, mūsu ieteikums ir steperis-trenažieris. 
 

Trenējoties ar šo inventāru, tu efektīvi sadedzināsi kalorijas, un automātiski samazināsies nevajadzīgā tauku masa. Mūsu interneta veikalā šis sporta steperis tiek pārdots par draudzīgu cenu. Izmantojot piedāvātās akcijas, tu vari iegādāties sporta inventāru par vēl zemākām cenām - ieskaties sadaļā "Izpārdošana"!
 

Kādas ir steperu priekšrocības?

 

Dažās problēmzonās, samazinoties fiziskās slodzes līmenim vai mainoties uzturam, tauku masa palielinās daudz straujāk. Pie ķermeņa problēmzonām tiek pieskaitīti gurni, viduklis un sēžamvieta. Tomēr, regulāri izpildot atbilstošus vingrinājumus, tauku masu var ātri samazināt pat problemātiskajās zonās. Fitnesa platforma ir lieliski piemērota šī mērķa sasniegšanai – izpildot fitnesa vai aerobikas vingrojumus, tiks sadedzināts daudz vairāk kaloriju, nekā, piemēram, vienkārši ceļot svarus. Aerobikas stepa sols ir lielisks instruments ne tikai tauku dedzināšanai, bet arī koordinācijas uzlabošanai. Tas ir universāls palīgs taviem ikdienas treniņiem.
 

Kādi fitnesa soli ir atrodami mūsu sporta interneta veikalā?
 

Apmeklējot mūsu e-veikalu, tu atradīsi dažādu ražotāju piedāvātos steperus un stepa solus. Mēs sadarbojamies ar TESIRO, GYMSTICK, REEBOK, SPORTBAY, TIGUAR un TUNTURI, piedāvājot tev jaunāko treniņu aprīkojumu, kas var izturēt svara slodzi no 100 kg līdz pat 150 kg. Strādājot ar stepa soliem, vai mainīt augstumu un izvēlēties citus parametrus atbilstoši savai svara slodzei. Dažādas paaugstinājuma iespējas ne tikai palīdzēs sadedzināt vairāk kaloriju, bet arī ļaus ātrāk apgūt pareizo vingrinājumu tehniku.
 

Kāpēc stepa aerobika ir praktiska izvēle?

 

Aerobikas stepa sols ir kompakts un praktisks, jo tam ir dažādās augstuma pozīcijās regulējama platforma. Platformas virsma ir izgatavota no neslīdoša materiāla, lai, uzkāpjot uz tās, tu negūtu traumas. Neslīdošais materiāls ir arī praktisks, jo, uzņemot lielāku svara slodzi, stepa soliņš stabili noturas uz novietotās virsmas un nesaskrāpē grīdu. Fitnesa stepa soliem bieži vien ir papildu integrētie āķi, pie kuriem var tikt piestiprinātas elastīgās lentes. Izmantojot elastīgās lentes, palielinās vingrinājumu variācijas, tāpēc šis sporta inventārs ir izmantojams maksimāli efektīvi.
 

Steperi ir kompakta alternatīva kardiotrenažieriem

 

Mūsu veikalā varat atrast un pasūtīt arī elektroniskos steperus. Tā ir novatoriska kardio trenažiera versija ar iebūvētu datoru, kas parāda sadedzinātās kalorijas, veikto soļu skaitu un treniņa ilgumu. Šie mini steperi ir lieliska alternatīva skrejceliņiem vai eliptiskajiem trenažieriem, lai nodrošinātu pietiekamu kardio slodzi, ir ideāls kardio treniņš. Starp citu, šis trenažieris tavās mājās aizņems daudz mazāk vietas nekā citi kardio trenažieri.

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP