1 / 2
no 21 produktiem

Skrejceliņi tiek uzskatīti par vienu no efektīvākajiem trenažieriem tauku masas samazināšanai jeb tievēšanai. Daudzi sāk savu vingrošanas rutīnu tieši ar skrejceliņiem, jo vairumam sportotāju staigāšana nesagādā grūtības un ir pieejama neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa. Attīstoties spēkam un izturībai, skrejceliņš ir izmantojams skriešanai vai intervāla treniņiem.

-41 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Performance T60
999.99 1,699.00
-36 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Competence T90
1,999.00 3,139.00
-36 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI PERFORMANCE T50
999.99 1,569.00
-35 % Pieejams noliktavā Smērviela skrejceliņiem TUNTURI T-LUBE 200ML
-33 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Cardio Fit T30
399.00 599.00
-33 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI FitRun 90i PRO
999.00 1,499.00
-32 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Cardio Fit T40
469.99 699.00
-31 % Pieejams noliktavā Skrejceliņš TUNTURI Cardio Fit T10
369.99 539.00
-28 % Pieejams noliktavā Staigāšanas celiņš GYMSTICK Walking Pad
-24 % Pieejams noliktavā Profesionāls skrejceliņš GYMSTICK PRO 10.0
-5 % Pieejams noliktavā Smērviela skrejceliņiem TUNTURI T-LUBE 50ML
-35 % Skrejceliņš TUNTURI Cardio Fit T35
449.99 699.00


Skrejceliņi - kādas ir to priekšrocības?

Bieži vien, no rīta pamostoties, nejūtamies tik svaigi, kā gribētos, uzsākot dienas gaitas, dažkārt enerģijas līmenis un motivācija ir pavisam zemā līmenī. Slikts garastāvoklis un nogurums apgrūtina uzdevumu izpildi darbā vai veicot ikdienišķos darbus mājās. Rūpes par savu veselību un fizisko sagatavotību ne tikai palīdz izskatīties labāk un justies pārliecinātākiem, bet nodrošina arī labu pašsajūtu. Jēdzienu “veselība” ikviens cilvēks saprot individuāli – galu galā nav nevienas veselīga dzīvesveida receptes, kas būtu atbilstošs katram organismam un ikdienas rutīnai. 

Sporta un fiziskās veselības speciālisti visi kā viens piekrīt, ka veselīga dzīvesveida lielāko daļu veido pilnvērtīgs uzturs, taču tikpat svarīga ir arī kustība. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā mēs daudz laika pavadām nekustīgā stāvoklī, strādājot pie datora vai telefona. Sēdēšana darbā, mācību iestādē vai atpūtas laikā ar telefonu rokās ierobežo mūsu kustību iespējas. Lai mazinātu šo kaitējumu ķermenim, var sākt ar visvienkāršākajām darbībām – rīta vingrošanu pamostoties vai raitu pastaigu ārā. Tiem, kas vēlas enerģiskāku fizisko aktivitāti, būs lieliski piemērota skriešana. Šī fiziskā aktivitāte palīdz ne tikai regulēt kopējo ķermeņa masu, bet ir izdevīga arī daudziem citiem ārēji grūtāk pamanāmiem procesiem. 

Skriešana viennozīmīgi veicina fiziskās sagatavotības uzlabošanos, palielina izturību, stiprina imunitāti, sirds un asinsvadu darbību un pozitīvi ietekmē centrālo nervu sistēmu. Nodarbojoties ar skiešanu, tu vari izvirzīt personīgos sporta mērķus, bet vari to darīt arī tikai, lai uzturētu savu ķermeni veselīgā stāvoklī. Vissvarīgākais, kas jāizdara, uzsākot skriešanu - jāizvēlas atbilstošs apģērbs, apavi un papildu ekipējums, ja tu plāno nodarboties ar skriešanu mājās. Šajā situācijā noteikti noderēs skrejceliņi. Skrejceliņš ir noderīgs trenažieris tiem, kuri vēlas iegādāties profesionālu sporta inventāru savai mājai, papildināt esošo trenažieru zāli vai vienkārši palielināt fizisko aktivitāšu apmlitūdu, neizejot ārā. Tas ir praktisks veids un ietaupa laiku, jo ar sportu var nodarboties savās mājās, arī brīžos, kad ārā ir slikti laikapstākļi.


Kādi skrejceliņi ir pieejami mūsu e-veikalā


Mūsu interneta veikalā tevi gaida labākie, profesionālākie skrejceliņi par pieņemamu cenu. Esam parūpējušies, lai vari iegādāties sporta inventāru skriešanai un staigāšanai par zemāko iespējamo cenu. Periodiskās zibakcijas un izpārdošanas sniedz unikālu iespēju mājās iekārtot fitnesa stūrīti vai lielāku telpu fiziskajām aktivitātēm.

Tavai izvēlei tiek piedāvāti dažādi skrejceliņi ar aprīkojumu dažādām svara slodzēm. Mūsu veikalā ir skrejceliņi, kas ir paredzēti lietotājiem ar ķermeņa svaru no 100 līdz 165 kg. Katram trenažierim atšķiras arī programmu skaits, atbilstoši kurām var izvēlēties programmas gan personīgajām vajadzībām, gan trenera uzstādītajiem mērķiem. Piemēram, trenažieris ar 3 treniņu programmām ir lieliski piemērots iesācējiem un būs izdevīgs skrejceliņš mājās. Ar nedaudz vairāk - 12 treniņu programmām - trenažieris būs piemērots tiem lietotājiem, kuri vēlas daudzveidīgākas treniņu iespējas. Staigāšanas celiņš ar 3 un 12 treniņu programmām ļauj lietotājam pielāgot ātrumu no 1 līdz 12 km/h. Profesionāli sportisti šeit atradīs trenažierus pat ar 41 vai 44 treniņu programmām.

Skrejceliņu ātruma amplitūda ir vēl plašāka – no 0,8 līdz 16 km/h. Ir skrejceliņi, kas sasniedz ātrumu 24 km/h - šādu ātrumu attīstīt palīdz spēcīgs rūpnieciskais maiņstrāvas motors. Šis ir profesionāls sporta aprīkojums universālai lietošanai – ne tikai iesācējiem, bet arī skriešanas entuziastiem. Atbilstoši mainot ātrumu, tu vari mainīt savu kustību veidu no iešanas līdz skriešanai, un atpakaļ. Izvēloties mazāko ātrumu, varēsi viegli iesildīties, un, pamazām to palielinot, palielināsies arī fiziskā slodze, tāpēc šāds skriešanas stils nekaitēs tavai veselībai.

Skrejceliņi ir ļoti ērts trenēšanās inventārs daudzu iemeslu dēļ. Ir svarīgi katram treniņam iestatīt piemērotu laika ilgumu, kas pielāgots tavām iespējām. No tā būs atkarīgs ne tikai sadedzināto kaloriju skaits, bet arī treniņu programmas izvēle. Par laimi, laikam nav jāseko līdzi – mūsu veikalā pieejamajiem skrejceliņiem ir iebūvēts LCD monitors ar dažādiem parametriem. Izmantojot šo monitoru, tu vari izvēlēties dažādas treniņu programmas, ērti redzēt treniņu ilgumu, ātrumu, sadedzinātās kalorijas un pat ievadīt savus personīgos ķermeņa datus, kas palīdzēs automātiski pielāgot sev piemēroto skriešanas vai iešanas režīmu. Uz šī trenažiera iebūvētie sirdsdarbības mērīšanas rokturi palīdzēs izmērīt pulsa ātrumu. Šī funkcija ir svarīga ne tikai, lai izsekotu, cik daudz tauku tiek sadedzināts treniņa laikā, bet arī, lai uzraudzītu tavu labsajūtu. Jebkuras aktivitātes laikā ir svarīgi nepārsniegt savu iespēju robežas – galu galā, fiziskajām aktivitātēm veselība jāstiprina, nevis jāskādē. Tieši šim nolūkam daudzi elektriskie skrejceliņi piedāvā opciju piestiprināt kardiosiksnu. Izmantojot kardio siksnas, tu zināsi, vai pieliec optimālu piepūli un vai treniņš tev ir drošs.


Kā izvēlēties skrejceliņu?


Ir pieejami dažāda veida skrejceliņi un tos iespējams izvēlēties pēc dažādiem parametriem – kāds ir ražotājs, vai tas ir saliekams skrejceliņš, elektriskais skrejceliņš vai mehāniskais skrejceliņš. Sportovesels.lv ir iespējams iegādāties populāro Tunturi un NPG ražotāju skrejceliņus. Elektriskie skrejceliņi ir ērtāki lietošanā un vienkāršāki, jo programma, kuru izvēlies treniņa laikā, automātiski pielāgos skrejceļa ātrumu, lai tu vari pakāpeniski pielāgoties ātruma maiņai. Mehānisko velotrenažieru darbības princips ir nedaudz atšķirīgs. Tas darbojas bez pieslēguma elektrotīklam, tāpēc ātrums ir atkarīgs no tavas fiziskās piepūles. Ātrums automātiski samazināsies, kad izjutīsi nogurumu, un arī trenažiera ātrums attiecīgi samazināsies. Pārdomā savas vajadzības, konsultējies ar mūsu speciālistiem un tu noteikti atradīsi, kurš ir piemērotākais skrejceliņš, cena un piegādes nosacījumi.


Mobilie un kompaktie skrejceliņi


Pērkot jebkādas smagākas, lielgabarīta preces mājoklim – mēbeles, sadzīves tehniku ​​vai inventāru, mēs bieži vien uztraucamies, ka tās būs grūti pārvietot no vienas vietas uz otru vai, pārvietojot, sabojāsim grīdas segumu. Mūsu veikalā nopērkamajiem skrejceliņiem priekšpusē ir iebūvēti transportēšanas ritentiņi, kas palīdzēs ērti pārvietot šo trenažieri no vienas mājas vietas uz citu, neatstājot bojājumus uz grīdas seguma. Turklāt skrejceliņi ir viegli salokāmi, padarot tos viegli transportējamus pat bez iebūvētiem riteņiem. Ja baidies, ka šis pirkums tavās mājās tomēr aizņems daudz vietas, izvēlies tieši ērti salokāmu trenažieri. Salokot skrejceliņu, to var uzglabāt attālākā, mazāk traucējošā vietā līdz nākamajam treniņam. Pārdoto skrejceliņu svars ir visai atšķirīgs – no 30 līdz 80 kg. Protams, skrejceliņa transportēšanas iespējas būs atkarīgas arī no tā svara, tāpēc izvēloties atbilstoši savām vajadzībām, ņem vērā ne tikai aprīkojuma profesionalitāti, bet arī tā praktiskumu un kompaktumu. Ja tu vēlies saņemt pasūtīto sporta inventāru tieši telpās, kur to izmantosi, mūsu veikals piedāvā preces uznešanas pakalpojumu telpās. Piegādes un uznešanas pakalpojums ir par papildu samaksu.

Lielākajai daļai mūsu veikalā nopērkamo skrejceliņu ir papildu funkcijas, kas lietotājiem ievērojami atvieglo to izmantošanu un sportošanu. Treniņa laikā ļoti svarīgi ir saglabāt ķermeņa šķidruma līdzsvaru, tāpēc ūdenim jābūt pieejamam visu fizisko aktivitāšu laikā. Mūsu piedāvātajiem skrejceliņiem ir iebūvēts dzēriena pudeļu turētājs, kas ļauj viegli aizsniegt dzērienu vai ūdens pudeli, kad vien vēlies atsvaidzināties. Tā ir veiksmīga treniņa neatņemama sastāvdaļa. Lai gan šajos trenažieros iebūvētajam LCD monitoram ir gandrīz visi svarīgākie parametri, nereti ir nepieciešami kāda papildu informācija no tālruņa vai planšetes. Šīs ierīces sportistiem var būt vajadzīgas pat ar sportu nesaistītiem mērķiem – dažkārt saistībā ar darbu vai gaidot svarīgu zvanu, svarīgi, lai mobilais telefons būtu tavā redzeslokā. Tāpat, lai radītu produktīvāku treniņu un uzlabotu sev noskaņojumu, mēs bieži klausāmies mūziku vai vienkārši sekojam līdzi treniņa rezultātiem telefona lietotnē. Mūsu skrejceliņos iebūvēto tālruņa vai planšetdatora turētājs tieši tāpēc kļūst par ļoti parocīgu funkciju ikvienam, kas trenējas. Jaunākajiem skrejceliņiem ir arī Bluetooth savienojams, kas atvieglo papildu aprīkojuma lietošanu.


Klientu atsauksmes


Iegādājoties dārgāku sporta inventāru, var rasties dažādas domas un šaubas, vai iegādātā prece attaisnos visas cerības, būs kvalitatīva un atbildīs samaksātajai cenai. Mūsu veikalā esošajām precēm ir garantija, taču ne mazāk svarīgas ir tavas atsauksmes. Jebkuras atsauksmes palīdzēs jaunajiem Sportovesels.lv veikala klientiem pieņemt lēmumu, kāds inventārs vai sporta ekipējums būs viņiem atbilstošāks, lai sasniegtu personīgos veselības vai fiziskās sagatavotības mērķus. Atsauksmju sadaļa ir svarīga arī mūsu komandas darba rezultātu izvērtēšanai, tāpēc aicinām droši dalīties iespaidos pēc iepirkšanās Sportovesels.lv veikalā!


 

Loading...
Loading...
Filters Menu
TOP